To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum BITCOM
Forum wszystkich informatyków... tych lepszych... i tych gorszych te?...

C_C++ - Czy symfonia c++ jest dla pocz?tkuj?cych

lukas1212 - 2009-07-24, 20:04
Temat postu: Czy symfonia c++ jest dla pocz?tkuj?cych
Witam wszystkich.Mam bardzo wielk? pro?b?.Mianowicie znalaz?em na allegro ksi??k? symfoni? c++ i ksi??ka jest w przyst?pnej cenie i du?o dobrego s?ysza?em na tym forum.Ale mam pytanie czy ta ksi??ka jest dla osoby znaj?cej tylko troch? pascala html i css i nic wi?cej??Prosz? o szybk? odpowied? bo to dla mnie bardzo wa?ne.[/u][/i]
Andrzej.K - 2009-07-25, 21:55

lukas1212 napisał/a:
czy ta ksi??ka jest dla osoby znaj?cej tylko troch? pascala html i css i nic wi?cej

C++ to zupe?nie inny j?zyk... w ogóle nie musisz zna? wspomianych tu j?zyków, a nawet mog? ci one przeszkadza?, szczególnie pascal który jest j?zykiem strukturalnym wysokiego poziomu... C++ to j?zyk ?redniego poziomu z elementami obiektowymi, a to troche inne podej?cie do problemy programowania...
Wracaj?c do ksi??ki - to je?li cena jest dobra i zamierzasz uczy? si? tego j?zyka to kupuj :)

lukas1212 - 2009-07-27, 08:58

Dzi?ki za odpowied?,zamierzam ostro sie wziasc za programowanie. C++ wyda? mi sie sensowny gdyz to popularny jezyk do tworzenia programow.
Micz - 2009-07-30, 09:18

Op?aca si? t? ksi??k? kupi?, nawet je?li pó?niej zamierza si? programowa? w innym j?zyku (zw?aszcza je??i to najnowsze wydanie). ?adna ksi??ka nie wprowadza w programowanie tak dobrze jak ta.
lukas1212 - 2009-08-02, 20:42

Jak tak polecacie to na pewno ja zamowie