Forum BITCOM Strona Główna Forum BITCOM
Forum wszystkich informatyków... tych lepszych... i tych gorszych te?...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Geforce 8600GT Sterowniki problem...B?agam,pomó?cie...
Autor Wiadomość
pingo216 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2010-03-21, 13:34   Geforce 8600GT Sterowniki problem...B?agam,pomó?cie...

Mia?em sterowniki 196.21 ale po?owa w tych sterownikach by?a po angielsku.Ju? wcze?niej mi si? co? pierniczy?o bo zainstalowa?em te i po angielsku w?a?nie jest a wcze?niej by?o po polsku.Zrobi?em b??d bo w trybie awaryjnym to instalowa?em.Wiem,?e g?upio zrobi?em ale wtedy nie chcia?o mi si? co chwila komputera restartowa?.PO w??czeniu niby wszystko ok.Chcia?em ?eby jednak by?o po polsku i te same sterowniki jeszcze raz instalowa?em te 196.21.I we po?owie wyskoczy? jaki? b??d ?e co? o panel sterowania chodzi i tam jakie? display driver i ?eby restored.I po ponownym uruchomieniu jak sprawdzi?em nie by?o ?adnych zainstalowanych sterowników w mened?erze.instaluje i za ka?dym razem to samo.Nie mog? zainstalowa? display driver.
A po w??czeniu to wyskakuje kreator znajdowania i ?eby VGA zainstalowa?.Czy?ci?em driver cleanerem i jakim? innym GURU i nic! Ci?gle to samo!

Wiem ?e du?o napisa? em ale chcia?em ?eby?cie zrozumieli. NIE MAM DO KOGO ZWRÓCI? SI? O POMOC!!! :(

Dlatego prosz? was drodzy forumowicze o pomoc w rozwi?zaniu problemu.Licz? na wasze odpowiedzi.! :|

Wiem ?e wam si? nie chce ale jak co? wiecie to napiszcie te par? zda?.

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

A tu ten b??d co mi si? wy?wietla:The NVIDIA Control Panel could not be installed which may affect driver functionality.The most recent driver that worked will now be restored.

Odpowiedz do tematu