Forum BITCOM Strona Główna Forum BITCOM
Forum wszystkich informatyków... tych lepszych... i tych gorszych te?...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
...java.exe wygenerowa? b??dy...
Autor Wiadomość
Fibolg 
Informatyk

Wysłany: 2004-03-12, 15:21   ...java.exe wygenerowa? b??dy...

Problemik banalny raczej...
Mam sobie serwerek na W2k (serwerek to on sie tylko nazywa). Tak czy owak zainstalowany jest na nim serwer bazy danych oracle. Jak to z oraclami bywa dodane do nich jest mnóstwo us?ug tu min. Apache. Przy uruchomieniu systemu a? 7 (s?ownie - siedem) razy wyskakuje mi b??d:
Kod:
java.exe wygenerowa? b??dy i b?dzie zamkni?ty przez system Windows. Musisz ponownie uruchomi? program.

Tworzony jest dziennik b??dów

Ten jednak nic zbytnio nie mówi :( Apache nie jest mi potrzebny, tym bardziej java jaka? (bo my?l?, ?e o t? jav? chodzi). Baza chodzi dobrze. Nie mog? przeinstalowa? na w?asn? r?k? serwera bo od tego jest serwisant. Co mog? zrobi? ?eby pozby? si? tych b??dów?

tomas 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2004-03-12, 19:57   Re: ...java.exe wygenerowa? b??dy...

fibolg napisał/a:
Problemik banalny raczej...
Mam sobie serwerek na W2k (serwerek to on sie tylko nazywa). Tak czy owak zainstalowany jest na nim serwer bazy danych oracle. Jak to z oraclami bywa dodane do nich jest mnóstwo us?ug tu min. Apache. Przy uruchomieniu systemu a? 7 (s?ownie - siedem) razy wyskakuje mi b??d:
Kod:
java.exe wygenerowa? b??dy i b?dzie zamkni?ty przez system Windows. Musisz ponownie uruchomi? program.

Tworzony jest dziennik b??dów

Ten jednak nic zbytnio nie mówi :( Apache nie jest mi potrzebny, tym bardziej java jaka? (bo my?l?, ?e o t? jav? chodzi). Baza chodzi dobrze. Nie mog? przeinstalowa? na w?asn? r?k? serwera bo od tego jest serwisant. Co mog? zrobi? ?eby pozby? si? tych b??dów?

Najprostszym sposobem na pozbycie si? b??du b?dzie wy??czenie us?ugi Apache, ktora to us?uga do Oracla nie jest potrzebna.

Leszek 
Starszy u?ytkownik

Wysłany: 2004-03-12, 20:09   

mo?esz tez spróbowa? tak:
otwórz plik [?cie?ka do oracle]\network\Admin\sqlnet.ora
skomentuj lini? (tj. dodaj # i spacj? przed) SQLNET.AUTHENTICATION_SERVICES=(NTS)
znajdz w us?ugach us?ug? the OracleOraHome81HTTPServer (je?eli jest to Oracle8) i zmie? jej uruchamianie z automatycznego na manual.
zrestartuj.

Fibolg 
Informatyk

Wysłany: 2004-03-13, 09:01   

Cytat:
wy??czenie us?ugi Apache

To nic nie da?o - próbowa?em...
Cytat:
skomentuj lini? (tj. dodaj # i spacj? przed) SQLNET.AUTHENTICATION_SERVICES=(NTS

a to spróbuj? w poniedzia?ek - dzi?ki!

Odpowiedz do tematu